مارس 6, 2020

ثبت نام

Go to دوره های آموزشی مدیریتی

دوره های آموزشی مدیریتی

آموزش مدیران و آماده ساختن آنان برای ایفای نقش مدیریت در سازمان ها امری ضروری است. شرکت آموزش فناوری ساحل و فراساحل با سابقه بیش از 15 سال برگزار کننده دوره های ضمن خدمت مدیریتی می باشد.

Go to دوره های آموزشی لجستیک بندری

دوره های آموزشی لجستیک بندری

بنادر امروز مراکز ساده تخلیه و بارگیری نیستند و لجستیک جدیدترین تحول در حوزه بنادر می باشد. افزایش اهمیت لجستیک در بنادر باعث ارایه دوره های آموزش لجستیکی در بنادر شده است.موسسه آموزش فناوری ساحل و فراساحل با مجوز رسمی سازمان بنادر برگزار کننده تمامی دوره های لجستیک بندری می باشد.

Go to دوره های آموزشی مهندسی صنایع

دوره های آموزشی مهندسی صنایع

رشته مهندسی صنایع، طیف گسترده‌ای از دانش‌ها و مهارت‌ها است که لازمه طراحی و بهبود فرآیندها در صنعت، مدیریت افراد و سایر امور مربوط به صنایع گوناگون هستند. عدم وجود مهندسین صنایع در هر صنعتی، می‌تواند باعث افت راندمان کاری و تحمیل شدن هزینه‌های زیادی به آن شود.پس از آن که از اهمیت دوره آموزش مهندسی صنایع مطلع شدید و قصد شرکت در این دوره ها را داشتید، می توانید به موسسه آموزش فناوری ساحل و فراساحل مراجعه نمایید.

Go to دوره های آموزشی مالی و حسابداری

دوره های آموزشی مالی و حسابداری

ازطریق تهیه گزارش‌های مالی اطلاعات لازم درباره واحدهای اقتصادی در اختیار اشخاص ذینفع و ذی علاقه و ذی حق قرار می گیرد. این اشخاص شامل مدیران، صاحبان سرمایه، اعتباردهندگان سازمان های مالی و اقتصادی دولت و از این قبیل می‌باشند. از این رو علم حسابداری زبان تجارت نامیده می شود. موسسه آموزش فناوری ساحل و فراساحل برگزار کننده دوره های آموزشی مالی و حسابداری می باشد.

Client Client Client Client Client

شعبه تهران

مدیر عامل: داریوش رشیدی
تهران، خیابان وزرا، روبروی کوچه بیست و یکم، پلاک84

شعبه انزلی

مدیر شعبه: محمد بینا
بندر انزلی، بلوار اطبا، پلاک 32، مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت خدمات دریایی تاید واتر خاورمیانه

شعبه بندر عباس

مدیر شعبه: تینا زارعی
بندر عباس، اسکله شهید رجائی، جنب محوطه پرس، ساختمان یک